KONST / Litografier / Litografi 7245890
nr 724 5890
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Polarsommar. Sign. , HC V/XXX. motivets mått: 34x44
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:38:35
300 kr
500 kr
1.200 kr
650 kr
750 kr
3.800 kr
5.300 kr
6
4.200 kr
6
4.700 kr
5.000 kr
5.500 kr
5.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson
Signe Persson-Melin (f. 1925)